Penzion H-Market, Pelhřimov

Tylova 843, 39301
od 650 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 150m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech se sociálním zařízením. K dispozici je kuchyňka, mikrovlná trouba, televize se satelitním příjmem a Internet.  Venkovní posezení, společenská místnost s nápojovým automatem a výčepním zařízením,venkovní vířivka pro 4os. Možnost parkování.Novinka: malé vnitřní welnes.

Další informace

Kapacita ubytování jsou dva apartmány pro 4 a 6 osob a apartmán pro 2 osoby.Všechny apartmány mají možnost přistýlky. Apartmány jsou
vybaveny vlastním soc. zařízením se sprchou, kuchyňkou, chladničkou, mikrovlnou troubou, TV, internetem a satelitem.Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké.Před penzionem má každý apartmán zdarma vyhrazeno 1 parkovací místo (nepřetržitě kamerově střeženo). Jízdní kola a motocykly je možné parkovat v uzavřeném dvoře.Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost s TV, nápojovým automatem a výčepním zařízením (točíme místní pivo POUTNÍK). Za příplatek možnost relaxace ve venkovní vířivce (pouze v letních měsících).Novinkou penzionu je malé vnitřní Wellness./ vše pouze pro ubytované hosty/V letních měsících je možné rovněž využívat posezení u krbu pod pohodlnou pergolou. V blízkosti penzionu se nachází několik příjemných restauracích.V případě zájmu o sportovní vyžití mohou naši hosté využít za příznivé ceny např. městský bazén, minigolf, tenisové kurty atd. Nedaleko penzionu se nachází nové dětské hřiště, Děkanská zahrada s hřištěm a mini Zoo koutkem, Městské sady s cyklostezkou a stezkou na in-line brusle, na jejímž konci najdete příjemné občerstvení Tichý mlýn.

Ceny

Cena za celý objekt
9.900 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
960 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.000 Kč
Sedmilůžkový pokoj
2.800 Kč
Šestilůžkový pokoj
2.400 Kč
Třílůžkový pokoj
1.350 Kč

cena od 380,- - 780,-os/noc (Ceny jsou závislé na počtu osob a délce pobytu a zahrnují ubytovací poplatek městu,parkování , wifi a závěrečný úklid)

Služby

Parkoviště
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Vířivka
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
3
Šestilůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Minigolf
Bowling, kuželky
Cyklostezky
In-line bruslení
Kulečník, billiard
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

V případě zájmu o sportovní vyžití mohou naši hosté využít za příznivé ceny např. městský bazén, minigolf, atd. Nedaleko penzionu se nachází nové dětské hřiště a Děkanská zahrada s hřištěm a mini Zoo koutkem.Městské sady s cyklostezkou a stezkou na in-line brusleV okolí penzionu je velké množství značených cyklotras – rádi Vám poradíme  s naplánováním trasy a zapůjčíme cyklomapu.Prostřednictvým penzionu je možnost výhodně zapůjčit  kola a elektrokola v místní prodejně KTM-EBIKES.czMapa

Centrum 150m
Autobus 1km
Vlak 2km
Velká mapa